חבר הנהלה

ליאור סגל גזבר, מזכיר, יו"ר ועדת מידע ופרסומים כולל הנוכחות הדיגיטלית ועורך כתב העת, יו"ר ועדת תקנון, קשר ללשכת עו"ד

כל חיי המקצועיים, שאפתי להביא לשיפור מתמיד בפעילות החברות שהועסקתי בהן. עם השנים, התחלתי גם לרוץ למרחקים ארוכים. עם שילוב שני היבטים אלו, אין זה מפתיע שהגעתי לתפקיד המבקר הפנימי.
אני סבור שהביקורת הפנימית מתאימה לכל אדם שהנו סקרן באופיו, שואף לראייה רחבה של הפעילות העסקית של החברה, ובאותה נשימה מתעניין בפרטים הקטנים שמרכיבים את תמצית הארגון.
ביקורת פנימית היא התפקיד המושלם למי שמחפש גיוון מתמיד ויכולת להפגין יצירתיות וחשיבה "מחוץ לקופסא".
אני מאמין שהיותנו ה"מצפן" הארגוני, חשיבותנו לארגון היא רבה.
"מכל מלמדיי השכלתי"- אני חושב שמכל מנהליי ועובדיי בעבר ובהווה לקחתי משהו, ואני מרגיש שבתפקיד מבקר הפנים אני ממשיך להשכיל ולהתפתח בכל יום שעובר.

קורות חיים

בעל ניסיון של מעל ל-20 שנים בחברות ציבוריות.

משמש משנת 2011 כמבקר הפנימי הראשי ב"בזק" – החברה הישראלית לתקשורת בע"מ. ומכהן בנוסף בהתנדבות כחבר ועדת ביקורת באקי"ם אפוטרופסות.

לפני "בזק" עבד בחברת פרטנר תקשורת בע"מ, באלוט תקשורת בע"מ, במשרד י. גורניצקי ושות' (משרד עו"ד), בדלויט בריטמן אלמגור זוהר ובארנסט את יאנג (משרדי רו"ח).

מוסמך כעורך דין, רואה חשבון; בעל הסמכות בינלאומית של מבקר פנימי מוסמך (CIA), מהנדס פתרונות פרטיות מידע (CDPSE), מבקר ניהול סיכונים מוסמך (CRMA), מוסמך בסיכונים ובבקרות במערכות מידע (CRISC) וכסוקר איכות מוסמך (QAR); בעל תארים במשפטים (LL.B), חשבונאות (B.A), מוסמך בשתי התמחויות במנהל עסקים (M.B.A) ובוגר לימודים מקיפים בביקורת פנימית ובחשבונאות.

מרצה בקורסים ובהשתלמויות שונות בתחומי ביקורת פנימית, בקרה, ניהול סיכונים ועוד, באקדמיה ובמוסדות אחרים, בארץ ובחו"ל.

פרסומים