התוכנית ללימודי ביקורת פנימית תשפ"ד – אונ' בן גוריון

התוכנית ללימודי ביקורת פנימית תשפ"ד-
שיתוף פעולה בין לשכת המבקרים הפנימיים IIA ישראל,  המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ והמחלקה לכלכלה אונ' בן גוריון

הדרישה למבקרים פנימיים הולכת וגוברת בשל החובה למנות מבקרים פנימיים על פי חוק ברב המגזרים במדינת ישראל החל ממשרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות ממשלתיות, בנקים, גופים פיננסיים ועוד. המבקרים הפנימיים משולבים מכוח תפקידם בדרג הבכיר בארגון והינם בין הגורמים המשפיעים ביותר על קבלת החלטות ועל הצלחתו של הארגון.

התוכנית מעניקה ידע נרחב על ניהול והתנהלות ארגונית, הכרת תהליכים ארגוניים, רכש, כספים, הבנה של הסביבה המשפטית, הכרות עם המגזר הציבורי והעסקי, גורמי ביקורת חיצוניים לארגון, ממשל תאגידי, ניהול סיכונים, סיכוני הונאות ומעילות, תחום מערכות מידע, סייבר ואבטחת מידע, חשבונאות פיננסית וניהולית ועוד.

המשתתפים  ירכשו  כלים יישומיים לעריכת הביקורת ודוח הביקורת, מעקב אחר תיקון הליקויים, וניהול יחידת ביקורת פנימית. התוכנית כוללת פרקטיקום, שבמסגרתו המשתתפים מיישמים את המתודולוגיות שלמדו באמצעות עריכת ביקורת פנימית בפועל בארגון ועריכת דוח ביקורת פנימית.

התכנית מוכרת על ידי וועדת ההשתלמויות לפי חוק הביקורת הפנימית התשנ"ב 1992 וסיומה בהצלחה מקנה לבוגרים את הידע והאפשרות להתמנות ולכהן כמבקרים פנימיים ראשיים בגופים ציבוריים ואחרים בכפוף לחוק.

לפרסום המלא לחצו כאן

 

אולי תתעניינ/י גם ב:

08.05.24

תוכנית ללימודי ביקורת פנימית באוניברסיטת תל אביב – 08/05/2024

29.02.24

הכנס המקצועי השנתי של הביקורת הפנימית 29.2.24

מבקרות ומבקרים פנימיים יקרים, ימים קשים עוברים על כולנו כאומה. אנו מקווים שאתם ומשפחותיכם בריאים, שומרים על אופטימיות וביחד ננצח במערכה. אנו מבקשים להביע את תנחומינו למשפחות השכולות, מאחלים איחולי החלמה לפצועים, ומייחלים לשובם המהיר של החטופים ושל החיילים. אנו […]

פרטים והרשמה