הזנק את הקריירה שלך קדימה

עם ההסמכות וההכשרות של הIIA

כבעל הסמכה היוקרתית של לשכת המבקרים הפנימיים העולמית המיוצגת בלעדית בישראל ע"י לשכת המבקרים הפנימיים- IIA ישראל,  תוכל להזניק את הקרירה שלך לגבהים חדשים!

הסמכות אלה יאפשרו לך:

  • לשפר את יכולותיך ואת הידע שלך.
  • לשפר את המוניטין המקצועי שלך ולהגדיל את פוטנציאל ההשתכרות שלך בארץ ובעולם.

 בין אם אתה חדש בתחום הביקורת הפנימית וגם אם כבר עשית כברת דרך, הסמכות והכשרות אלה הם עדות למצוינות, לשאפתנות ולידע המעמיק שלך בפני מעסיקיך הנוכחיים והפוטנציאלים ובפני לקוחותיך ועמיתיך למקצוע. 

CIA - מבקר פנימי מוסמך (Certified Internal Auditor (CIA

הסמכת הדגל היוקרתית ביותר של לשכת המבקרים הפנימיים העולמית היא המפתח להצלחתך. בעזרתה תוכל להפגין את רמתך המקצועית ואת כישורך הגבוהים בתחום הביקורת הפנימית. לשכת המבקרים הפנימיים IIA ישראל עורכת קורסי הכנה לבחינת ההסמכה עם מיטב המרצים מהארץ ומהעולם תוך שימוש בעזרי לימוד ממוחשבים שפיתחה הלשכה העולמית.

הכשרה למנהיגות ביקורת פנימית (Qualification in Internal Audit Leadership)

העבר את הקרירה שלך להילוך גבוה עם ההסמכה המעידה על יכולתך להנהיג צוות ביקורת איכותי לעמוד בציפיות בעלי העניין בסביבה עסקית מאתגרת

מוסמך בביצוע הערכת בקרות עצמית - Certification in Control Self-Assessment - CCSA

הנע שינויים בארגון בעזרת הסמכה זו.הסמכה זו מהוה הוכחה לידע שלך בביצוע הערכות הבקרות של התהליכים בארגון ובנושאים קשורים כגון סיכונים ומטרות עסקיות.  

מוסמך בהבטחת ניהול סיכונים - Certification in Risk Management Assurance - CRMA

הסמכה זו תסייע לך להפוך ליועץ שניתן לבטוח בו (Trusted Advisor),  להפגין את יכולתך לספק שירותי הבטחה לתהליכי ליבה עסקיים בניהול סיכונים ובשלטון התאגידי, לסייע ולהדריך את ההנהלה ואת ועדת הביקורת בתפישות של ניהול סיכונים, להתמקד בסיכונים אסטרטגיים ולהוסיף ערך לארגונך.

מבקר שירותים פיננסים מוסמך - Certified Financial Services Auditor - CFSA

הסמכה מוערכת זו מיועדת למבקרים המועסקים במערכת הבנקאית, בשוק ההון, בחברות הביטוח, בשירות הרגולטורים וכיוצא באלה. אם מטרתך הינה להמשיך ולהתקדם בתחום ביקורת השירותים הפיננסים, הסמכה זו הינה האמצעי להפגין את ידיעותיך וכישוריך בתחום.

מבקר ממשלתי מוסמך - Certified Government Auditing Professional - CGAP

הסמכה זו נועדה למבקרים המועסקים במגזר הציבורי בכל הדרגות, אשר תסייע לך התמודד עם האתגרים הרבים בתחום תובעני זה.