חבר הנהלה

לינור דלומי

בתחילת דרכי המקצועית לא הכרתי את עולם הביקורת הפנימית והערך האדיר שהיא יכולה לייצר לארגונים המשכילים לתעל אותה לקידום המטרות העסקיות שלהם.
את הקריירה שלי התחלתי בביקורת החיצונית. לאחר כשנתיים מיציתי והחלטתי לחפש אתגר משמעותי ושונה מכל מה שהכרתי. כשהצטרפתי ל-Deloitte, מצאתי את אותו אתגר בפרקטיקת ניהול הסיכונים של הפירמה, שבאותו הזמן הייתה בתחילת דרכה ובשיא הפיתוח של שירותי ניהול סיכונים וביקורת פנים לשוק הישראלי. עם השנים הפכנו מצוות קטן לחטיבה של כ 130 יועצים שאני עומדת בראשה, פיתחנו פתרונות מתקדמים לניהול סיכוני סייבר, טכנולוגיות מידע (IT) וניהול משברים. ברמה האישית, עסקתי בעיקר בביקורת פנים והובלתי פרוייקטי ניהול סיכונים בחברות ממדינות שונות, כשחלק מהתקופה ביליתי בארה"ב.
בדיעבד אני יכולה להגיד שמצאתי שעולם הביקורת הפנימית הוא דינאמי, מעניין ומלא אתגרים. בניגוד למי שחושב שמדובר בחובה רגולטורית בלבד, היום אני רואה בבירור שמי שיודע לקחת את הביקורת הפנימית למקומות הנכונים יכול להשפיע על תהליכים שיזניקו את הארגון כולו קדימה ויספקו לו ערך אמיתי.

קורות חיים

השכלה והכשרה מקצועית

  • 2002 – 2003: תואר שני בפקולטה למשפטים לרואי חשבון, אוניברסיטת בר אילן.
  • 1996 – 1999: תואר ראשון (B.A) במנהל עסקים – התמחות בחשבונאות, המכללה למנהל ראשל"צ.

 ניסיון כללי ותחומי התמחות

לינור הינה ראש חטיבת ניהול הסיכונים ב-Deloitte אשר נותנת פתרונות כוללים לעולמות ביקורת ובקרה פנימית, סייבר, מודיעין עסקי, ניהול משברים, ציות רגולטורי, ניהול סיכונים, מערכות מידע ועוד. החטיבה מונה מעל ל- 100 יועצים ומומחים מתחומי הידע השונים וביניהם – רואי חשבון, עורכי דין, מהנדסי תעשייה וניהול ומומחי תוכן בתחום הטכנולוגיה.

ללינור מעל 17 שנות ניסיון במתן שירותי ניהול סיכונים

פרסומים